Föremål som liknar leksaksbil plåt
3404 Leksaksbilar
2 st, Schuco, plåt. Längd: 11 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 22 april 2024
8210 Leksaksbilar
Såld: 350 kr
Såldes den 11 december 2023
7236 Leksaksbilar
4 st. Plåt, 1950-tal. Längd: 22-32 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 oktober 2022
8111 Leksaksbil
"Dunlop Cord", plåt. Längd: 32 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 24 maj 2022
6244 Leksaksbil
plåt, 1950-tal. Längd: 28, slitage
Såld: 3.000 kr
Såldes den 9 maj 2022
4016 Leksaksbil
Såld: 350 kr
Såldes den 25 april 2022
5056 Leksaksbil
polisbil, plåt och plast, Japan, längd: 28 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juni 2017
5242 Leksaksbil
Plåt, Japan. längd: 23 cm, Mercedes, batteridriven
Såld: 350 kr
Såldes den 12 juni 2017
5243 Leksaksbil
polisbil, plåt, Japan. längd: 18 cm, batteridriven
Såld: 400 kr
Såldes den 5 juni 2017